З 15 серпня запрацює система електронного декларування

Дата: 10.08.2016 08:14

Згідно з нормою Закону України «Про запобігання корупції» у 2016 році розпочнеться робота системи електронного декларування. Рішення про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, приймається Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК). Відповідно до інформації, оприлюдненої на сайті НАЗК (www.nazk.gov.ua), з 15.08.2016 року запрацює система електронного  декларування. Упродовж 60 днів, першими мають подати декларації особи, які згідно зі статтею 50 Закону України «Про запобігання корупції» займають відповідальне та особливо відповідальне становище.Тестова версія веб-сайту «Тренажер суб’єкта декларування для осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», де можна спробувати заповнити декларацію в електронному вигляді, доступна за посиланням http://try.declaration.org.ua.