Декларування доходів

Дата: 27.01.2017 08:57

Декларування доходів громадян за 2016 рік пов’язано з вимогами Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI зі змінами. В якому зокрема зазначено, що громадяни зобов’язані подавати декларацію про доходи отримані без утримання та перерахування податку, у разі реалізації сільськогосподарської продукції особами, які не є податковим агентом, також отримані від продажу цінних паперів, корпоративних прав; від надання житла, майна в оренду; доходи отримані від нерезидентів, у т.ч. за кордоном; доходи у вигляді виграшу; з продажу нерухомого та рухомого майна протягом 2016 року; доходи, отримані платником податків внаслідок прийняття ним спадщини, укладення договору дарування; доходи самозайнятих осіб, а також всі інші доходи, які не оподаткувалися у джерел виплат – громадяни зобов’язані задекларувати отримані доходи та сплатити до бюджету податок.

Декларацію також мають подавати громадяни, які мають право на податкову знижку.