Привітали ветеранів.

Дата: 10.05.2018 13:16

Час невпинний…Небагато вже залишилось учасників війни… Обов’язок живих – всебічно подбати про кожного, хто виніс на своїх плечах труднощі війни, наближаючи час Перемоги. 9 травня Сахновщинський селищний голова Сидоренко Віктор Володимирович разом з заступником Лимарем Сергієм Миколайовичем відвідали вдома та привітали зі святом фронтовиків-інвалідів Великої Вітчизняної які проживають на території Сахновщинської селищної ради: Бречко Григорія Єгоровича 1924 року народження, Буклей Павла Максимовича 1924 року народження, Зуб Миколу Івановича 1927 року народження, Островерх Анатолія Федоровича 1930 року народження, Сидоренко Раїсу Никодимівну 1922 року народження.