14 червня 2017 року о 10 годині в залі засідань Сахновщинської селищної ради (сел. Сахновщина, вул. Поштова, 3) відбудеться Чергове пленарне  засідання ХІХ сесії селищної ради VІІ скликання

1. Про селищний бюджет Сахновщинської селищної ради  на 2017 рік (із змінами та доповненнями).
  2. Про внесення змін до штатного розпису Сахновщинської селищної ради на 2017 рік.
  3. Про затвердження проектно-кошторисної документації на об’єкт будівництва «Капітальний ремонт будівлі клубу з благоустроєм прилеглої території по вул. Поштовій,10 село Сугарівське  (С.Жовтень) Сахновщинського району Харківської області.
  4. Про обрання секретаря Сахновщинської селищної ради.
  5. Про внесення змін до рішення Сахновщинської селищної ради № 3-VІI від 16 листопада 2015 року «Про утворення постійних комісій селищної ради».
  6. Про внесення змін у рішення Сахновщинської селищної ради № 7-VIІ від 26 листопада 2015 року «Про створення виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради».
  7. Про розгляд колективної заяви батьків та учнів Сахновщинської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.
  8. Про створення комісії по прийому до комунальної власної територіальної громади смт Сахновщина літнього кінотеатру в центральному парку смт Сахновщина Харківської області.
  9. Розгляд заяв та звернень громадян.
  10. Різне.