Відкриття ялинки

Дата: 20.12.2019 14:40

19 грудня 2019 року в День Святого Миколая в сел.Сахновщина на центральній площі відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.
Із Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Чарівного свята більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.
День Святого Миколая – особливий для кожної дитини, адже кожне дитяче серце з трепетом чекає від Святого Миколая здійснення заповітної мрії.
На святковий захід біля красуні-ялинки зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у чудовому святі.
З вітальними словами до присутніх на заході звернувся Сахновщинський селищний голова Сидоренко Віктор Володимирович…..