Вишивана моя Україна

Дата: 10.11.2016 14:53

КАЗНАЧЕЙСЬКИЙ ОБЕРІГ НА САХНОВЩИНІ

Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» подарувала рукотворний оберіг великій казначейській родині. 03 листопада 2016 року  Карта-вишиванка  побувала на мальовничій Сахновщинській землі.

Фото без опису

Фото 1. Працівники УДКСУ у Сахновщинському районі ( зліва на право:  Артеменко Людмила Василівна, Марусенко Тетяна Петрівна, Манько Андрій Олексійович, Сіренко Світлана Василівна, Голубнича Ірина Іванівна, Лосєва Тетяна Миколаївна, Чернятіна Ірина Богданівна, Федорова Марія Миколаївна, Лунгу Олена Борисівна та учень Сахновщинської ЗОШ №2 Чернятін Максим.)

Презентація казначейського оберіга відбулася  в Сахновщинському навчально - ребіалітаційному центрі.

Фото без опису

Фото 2. Презентація начальником УДКСУ у Сахновщинському районі Сіренко С.В.  Карти-вишиванки  в Сахновщинському навчально – реабілітаційному центрі

Фото без опису

Фото 3. Презентація начальником УДКСУ у Сахновщинському районі Сіренко С.В. Карти-вишиванки  в Сахновщинському навчально – реабілітаційному центрі ( вихованці ценру)

Фото без опису

Фото 4. Презентація начальником УДКСУ у Сахновщинському районі Сіренко С.В. Карти-вишиванки  в Сахновщинському навчально – реабілітаційному центрі ( педагогічний колектив)

Презентація казначейського оберіга  відбулася  в  Сахновщинському районному військовому комісаріаті.

Фото без описуФото 5. Презентація начальником УДКСУ у Сахновщинському районі Сіренко С.В. Карти-вишиванки  працівникам Сахновщинського районного військового комісаріату ( зліва на право: учасник АТО  солдат Мартинов Олександр Олександрович, лейтенант Губарєва Анна Дмитрівна, начальник управління Державної казначейської служби України у Сахновщинському районі Сіренко Світлана Василівна, капітан Севтунов Михайло Анатолійович, старший лейтенант Грицик Едуард Іванович).