Сахновщинский РЦЗ інформує

Дата: 05.07.2019 14:58

Інститут кар’єрного радника є першим кроком на шляху модернізації роботи державної служби зайнятості та розвитку її як конкурентного провайдера послуг на ринку праці.   Кар’єрні радники   надають допомогу громадянам усвідомити свої сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, зокрема, здібності, навички, допомагають при складанні індивідуального плану надання послуг або плану працевлаштування. Такі фахівці покликані навчити громадян самостійно здійснювати пошук роботи, готуватися до співбесіди та створити ефективне резюме. Підтримка клієнтів у прийнятті рішень, пов‘язаних з кар’єрою, наприклад, консультування з розроблення довгострокового плану професійного зростання, мотивація задля досягнення визначених цілей, навчання клієнтів долати психологічні перешкоди та спонукання їх проявляти активну та відповідальну позицію – є також функціями кар’єрних радників. Впровадження нового підходу в обслуговуванні клієнтів спонукає нас постійно розвиватися як професіоналам для того, щоб фахівці мали однакове розуміння мети роботи кар’єрних радників. Так функції реєстратора виконувала директор Сахновщинської РФ ХОЦЗ Калініна Н.Л. Під час прийомів було зареєстровано 6 шукачів роботи, яким проведено первинне профілювання та отримано згоду безробітних на працевлаштування.  День видався плідним. Н.Калініною попередньо було за телефоновано роботодавцям та видано 5 направлень на працевлаштування.