Шановні роботодавці!

Дата: 23.04.2019 15:06

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь – якого підприємства, установи чи організації. Розумно підібраний штат кваліфікованих працівників дасть змогу реалізувати найсміливіші плани та проекти, і, навпаки, випадково прийняті на роботу люди можуть швидко довести до краху досить успішну фірму.

З метою задоволення кадрових потреб роботодавців служба зайнятості:

• вивчає потреби роботодавців щодо професійно – кваліфікаційного рівня претендентів на роботу та надає інформацію про наявність відповідних спеціалістів на ринку праці;
  • надає допомогу в укомплектуванні вільних робочих місць відповідно до вимог роботодавців, зокрема шляхом відшкодування єдиного соціального внеску для працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця;
  • підбирає кадри для виконання певних видів тимчасових робіт;
  • здійснює підбір працівників з використанням профдіагностичних методик;
  • організовує професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві;
  • надає консультації з питань законодавства про зайнятість, працевлаштування соціально незахищених громадян, використання праці іноземних спеціалістів та інших питань.

Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості застосовує різні форми співпраці з роботодавцями щодо сприяння  в укомплектуванні вільних робочих місць. Серед них – організація та проведення ярмарок вакансій, ярмарок робочих місць, днів кар’єри тощо. У ході проведення таких заходів роботодавці можуть особисто поспілкуватися з претендентами на роботу та підібрати собі працівників з числа досвідчених фахівців, молодих спеціалістів або випускників навчальних закладів.