Акція «За чисте довкілля»

Дата: 06.03.2019 15:41

Акція  «За  чисте  довкілля»

Виконавчий   комітет  Сахновщинської  селищної    ради   звертається  до  керівників  підприємств, установ, організацій, ОСББ,  приватних  підприємців, мешканців

селища   та  сіл  Сахновщинської  селищної   ради  з   метою  прийняття   активної   участі у   екологічному  двомісячнику  «За  чисте  довкілля»  який  буде  проходити  протягом   березня-квітня   2019 року.

Основним  завданням  проведення  екологічного  двомісячника  є  приведення територій   підприємств,  організацій,  установ, домоволодінь ,  прилеглих,  закріплених  та   територій  загального   користування   в  належний   санітарний  стан.

Від  громадської  позиції   мешканців  Сахновщинської   селищної   ради  залежить  яким  буде  вигляд  селища   Сахновщина   та  сіл  селищної   ради.

Не  будь  байдужим,  долучись  до  акції!!!

Зроби  свій  населений   пункт  чистішим!!!

Пропозиції   та  запитання  стосовно   участі   у   екологічному  двомісячнику  « За  чисте  довкілля»   просимо  надавати  за  телефоном  3-19-39.

Дякуємо  за  порозуміння   та  співпрацю.

Виконавчий   комітет  Сахновщинської  селищної    ради