Сахновщинського селищного голови

Від 25 січня 2019 року                                                                                  №  3

Про скликання позачергового

пленарного засідання сесії

Відповідно до п.п. 4, 5 ст. 46 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 28 Регламенту селищної ради, скликати позачергове пленарне  засідання ХХХІІІ сесії селищної ради VІІ скликання  29 січня 2019 року о 10 годині в залі засідань Сахновщинської селищної ради                   (вул. Поштова, 3   смт  Сахновщина Харківська область).

Питання, які виносяться на розгляд сесії:

1. Про селищний бюджет на 2019 рік із змінами та доповненнями.

Доповідає: Щеглеватих С.В. – керуюча справами селищної ради

1. Про внесення змін і доповнень до «Положення про порядок та умови поховання на території кладовищ Сахновщинської селищної ради»

Доповідає: Лимар С.М.  – заступник селищного голови по виконавчій роботі

1. Про внесення змін до рішення № 837-VII від 22.06.2018 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку»