27 липня  2017 року о 10:00 годині в приміщенні Сахновщинської селищної ради, за адресою вул. Поштова 3, смт Сахновщина Харківської області, відбудеться 20 позачергова сесія 7 скликання. Порядок денний:

1.  Про затвердження акту прийому-передачі до комунальної власності літнього кінотеатру загальною площею 940,0 м2 розташованого в центральному паркому смт Сахновщина Харківської області.
  2. Про затвердження акту прийому-передачі до комунальної власності житлового будинку розташованого за адресою вул. Комарова,13 смт Сахновщина Харківської області.
  3. Про селищний бюджет Сахновщинської селищної ради  на 2017 рік (із змінами та доповненнями).
  4. Про лист т в о директора КП СВП СХІД щодо відчуження майна.
  5. Про розгляд постанови Харківського апеляційного адміністративного суду від 30.05.2017 року.
  6. Розгляд заяв та звернень громадян.
  7. Різне.