Зелена весна 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради до мешканців територіальної громади .

        Шановні мешканці смт Сахновщина, с. Сугарівське, с. Чорнолозка, с. Германівка, керівники сільськогосподарських підприємств, установ, організацій, закладів та підприємств усіх форм власності!

        Звертаємось до Вас з проханням долучитися до участі у всеукраїнському суботнику, який проводиться в рамках екологічної акції «За чисте довкілля».  

      Селищна рада проводить системну роботу по наведенню порядку на території ради, по  вулицях селища та сіл, на покинутих садибах, в парках на в’їздах до селища.

      Але лише силами працівників селищної ради та залученими до виконання громадських робіт особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, справитися з цією проблемою дуже важко.

      Тому ми просимо усіх небайдужих взяти активну участь у наведенні порядку  на закріплених за ними територіях, кожного члена громади, який має земельну ділянку для городництва за межами своєї садиби (в полі) навести порядок на городі та прилеглій до нього території.

      Запрошуємо усіх взяти участь в санітарному дні, який ми оголошуємо 08 квітня 2017 року.

      Звертаємось до Вас з пропозицією відродити традицію проведення санітарних днів і призначити таким днем  п’ятницю кожної неділі. Сподіваємось, що без зайвих нагадувань в цей день кожен, хто не байдужий до санітарного стану селища та сіл, нашої землі, наведе порядок у своєму дворі, біля нього, нагадає сусіду, щоб той не залишився осторонь спільної справи.

     Уважно подивіться навколо себе. На кожній вулиці є садиби, які іскряться чистотою, ніби усміхаються до нас затишком та порядком, які створили їх дбайливі господарі. Хай ця краса спонукає кожного до її відродження на тій частинці землі, власниками яких Ви є.

     Давайте зрозуміємо, що ми не єдині в цьому світі. Так вже він створений, що всі ми залежимо один від одного. Ми від землі – вона від нас.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *