22 лютого 2018 року о 10:00 годині в приміщенні Сахновщинської селищної ради, за адресою вул. Поштова 3, смт Сахновщина Харківської області, відбудеться 23 сесія 7 скликання

1. Звіт Сахновщинського селищного голови Сидоренка В.В. за 2017 рік
  2. Звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік
  3. Про затвердження штатного розпису на 2018 рік
  4. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради на 2018 рік.
  5. Про затвердження плану роботи селищної ради на 2018 рік.
  6. Про затвердження переліку комунального майна яке може бути реалізоване у 2018 році.
  7. Про затвердження договору оренди комунального майна Сахновщинської селищної ради.
  8. Про розгляд звернення виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради, щодо реорганізації шляхом приєднання  Сахновщинського КВКП до Сахновщинського ПКП.
  9. Затвердження Статуту Сахновщинського ПКП в новій редакції.
  10. Звернення Сахновщинської селищної ради щодо  добровільного  об’єднання  територіальних громад.
  11. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи каналізації ДНЗ № 2 по вул. Остапченко, 56 смт Сахновщина Харківської області.
  12. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи вуличного освітлення смт Сахновщина.
  13.  Про коректування ПКД з капітального ремонту вулиці Центральна та майдану Свободи.
  14.  Про затвердження ПКД на «Капітальний ремонт системи обігріву будівлі клубу в с. Сугарівське Сахновщинського району Харківської області».
  15. Розгляд заяв та звернень.