Відбулося пленарне засідання чергової XLIV сесії VIII скликання

18 квітня 2024 року, під головуванням Володимира СУЄЦЬКОГО, за участі 16 депутатів, керівників структурних підрозділів, керівників комунальних установ та старост відбулося засідання чергової XLIV сесії VIII скликання.

16:51 18.04.2024

З початку року Сахновщинська селищна рада виплатила матеріальну допомогу вразливим категоріям населення, військовослужбовцям та їх сім'ям у розмірі понад 1,5 мільйона гривень

15 квітня відбулась комісія з питань надання адресної матеріальної допомоги громадянам за їх особистими зверненнями. На засіданні члени комісії розглянули понад 100 поданих громадянами заяв у квітень на виплату соціальної матеріальної допомоги.

17:07 17.04.2024

Відбулись засідання постійних депутатських комісій в рамках XLIV чергової сесії Сахновщинської селищної ради VIII скликання

В ході роботи чергової XLIV сесії VIII скликання Сахновщинської селищної ради 15 та 16 квітня відбулися засідання постійних депутатських комісій.

16:22 17.04.2024

До Дня довкілля у старостинських округах відбулися заходи для упорядкуванню територій

У Володимирівському старостинському окрузі 10 квітня прибрали прилеглу територію біля школи та завдяки підприємцю М.В. КУРЯВСЬКОМУ вивезли сміття. Прибирання відбулося за участі працівників старостату, медпрацівника та працівників культури.

16:09 12.04.2024

8 квітня відбулася колегія Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації

Під час засідання начальник Управління Костянтин АНАНЧЕНКО підвів підсумки діяльності міських, селищних, сільських територіальних громад Харківської області з розвитку фізичної культури та спорту у 2023 році, а також були підняти питання розвитку спорту, фізичної культури та молодіжної політики на Харківщині в умовах війни.

16:05 12.04.2024

У черговому бюлетені Суспільної Служби українців Канади «Банк харчів» висвітлили діяльність сахновщинських благодійників

Нещодавно вийшов у світ черговий бюлетень Суспільної Служби українців Канади «Банк харчів». Голова Централі (головного виконавчого органу) пані Божена Іванусів, як і в минулі роки, не оминула увагою діяльність сахновщинської організації Суспільної Служби України. В бюлетені опубліковано лист голови організації Володимира ВАКУЛЕНКА з коротким аналізом становища в громаді, після виведення її з переліку територій, на яких ведуться бойові дії.

13:35 12.04.2024

Увага! Оголошення про вакантну посаду!

Сахновщинська селищна рада Красноградського району Харківської області повідомляє про наявність вакантної посади головного спеціаліста відділу матеріально-технічного забезпечення (спеціаліст з проведення публічних закупівель).

11:00 09.04.2024