Сахновщинська громада стала на шлях здобуття партнерства з однією із найбільших благодійних організацій світу

14 лютого у Сахновщинську громаду завітали представники міжнародної громадської організації, що вважається однією з найбільших сервісних організацій у світі - Lions Club International: голова громадської ради з питань ядерної та радіаційної безпеки Сергій ДЕНІСЕНКО, Past District Governor у Lions International Ukraine; керівник ІТ-компанії Kenroads, представник Lions Club у місті Брюль, Німеччина Sascha Lehner.

16:53 15.02.2024

Зарядна станція для захисників від Сахновщинської селищної ради

Наші земляки-захисники 113 бригади отримали зарядну станцію необхідну для виконання бойових завдань від Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області. Пам’ятаємо, що допомога захисникам – це наш обов’язок, бо саме вони тримають фронт та віддають своє життя за Україну.

15:30 12.02.2024

Староста Шевченківського старостинського округу прозвітувала перед жителями

09.02.2024 Сахновщинський селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ разом із секретарем селищної ради Віталієм ЯКОВЕНКОМ, , начальником Сахновщинського відділку поліції №1 Андрієм НОВІЧЕНКОМ і поліцейським офіцером громади Андрієм ГРЕШОМ взяли участь у звітуванні старости Шевченківського старостату – Ірини ТИМЧЕНКО.

15:31 09.02.2024

У Сахновщинській громаді відбулась літературна зустріч з письменницею Людмилою ОХРІМЕНКО

07 лютого 2024 року до Сахновщинської громади вдруге завітала письменниця, харків’янка, волонтерка, переможниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» – Людмила ОХРІМЕНКО. Цього разу вона відвідала Сахновщинську публічну бібліотеку та два місцевих волонтерських об’єднання.

17:10 08.02.2024

Відбулось пленарне засідання XLII позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VIIІ скликання

08 лютого 2024 року у великому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулось пленарне засідання XLII позачергової сесії VІІІ скликання під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО.   У засіданні участь взяли 15 депутатів, керівники структурних підрозділів, старости, представники правоохоронних органів.

14:57 08.02.2024

Відбулось засідання постійних депутатських комісій в рамках роботи XLII позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VIII скликання

7 лютого 2024 року в малому залі для засідань, у рамках роботи XLII позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VIII скликання, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій та комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики. Засідання пройшло під головуванням Олександра ЧЕРКАСА.

14:56 08.02.2024

У Сахновщинській громаді продовжуються фіксуватись випадки захворювання на сказ: Що потрібно знати та як вберегтись від захворювання?

Шановні мешканці Сахновщинської громади!  У нашій громаді продовжують фіксувати випадки захворювання тварин на сказ. Тож, задля попередження та уникнення ще більшого поширення захворювання сказу на нашій території, уважно ознайомтесь з нижче зазначеною довідковою інформацією!

14:03 08.02.2024