Запрошуємо на ковзанку!

Шановні мешканці Сахновщинської громади! Зима прийшла, і це час чаклунства на льоду! Ми запрошуємо вас приєднатися до нас на льодовій ковзанці для веселого проведення часу в колі друзів. Дата: 13.01.2024 року Час роботи ковзанки: з 8:00   Місце: селище Сахновщина, провулок Поштовий, Спортивний майданчик. Будемо раді бачити кожного з вас на нашій льодовій ковзанці. Беріть свої ковзани та настрій для веселого катання.

07:21 13.01.2024

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради

11 січня 2024 року у малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО.

13:25 11.01.2024

У Сахновщинській селищній раді відбулась нарада з питань мобілізації

5-го січня 2024 року під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО відбулася нарада з питань мобілізації. Участь у ній взяли заступник начальника Красноградського РТЦК та СП Сергій РОМАНЕНКО, начальник третього відділку Красноградського РТЦК та СП Едуард ДЕМЧЕНКО, заступники селищного голови, профільні спеціалісти селищної ради та старости старостинських округів.

14:41 05.01.2024

Сахновщинська селищна рада передала захисникам з Куп’янського напрямку військове обладнання

Нещодавно представник депутатського корпусу Сахновщинської селищної ради Карен ГЕВОРКЯН та волонтер Максим ВАСИЛЕНКО передали військове обладнання, закуплене за кошти бюджету, підрозділу з Куп’янського напрямку, в якому служать наші земляки.

11:53 04.01.2024

Сахновщинська селищна рада повідомляє - суб’єкти аквакультури мають надати звітність

Сахновщинська селищна рада Красноградського району Харківської області повідомляє, що суб’єкти аквакультури (суб’єкти, які відповідно до укладених договорів оренди здійснюють рибогосподарську діяльність) мають надати звітність за формою № 1А-аквакультура (річна) «Звіт про аквакультуру за 2023 рік» до Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області (Харківський рибоохоронний патруль) за адресою: вул. Космічна, буд.21, кімната 916, м. Харків, 61145, тел.:(063) 216 23 22.

17:22 02.01.2024