Селищний голова взяв участь у звітуванні старости Володимирівського старостинського округу

17 січня 2024 року відбулося звітування старости Ольги КОШОВОЇ за 2023 рік перед жителями Володимирівського старостату. Участь у ньому взяв селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ, секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО, завідувач сектору «Сахновщинське бюро правової допомоги» Людмила КЛІМОВА.

08:14 18.01.2024

Відбулись засідання постійних депутатських комісій в рамках роботи XLI чергової сесії Сахновщинської селищної ради VIII скликання

16-го січня 2024 року в малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулися два засідання постійних депутатських комісій. У них взяли участь члени комісій, селищний голова, заступник селищного голови, секретар селищної ради, спеціалісти селищної ради.

14:44 16.01.2024

Запрошуємо на ковзанку!

Шановні мешканці Сахновщинської громади! Зима прийшла, і це час чаклунства на льоду! Ми запрошуємо вас приєднатися до нас на льодовій ковзанці для веселого проведення часу в колі друзів. Дата: 13.01.2024 року Час роботи ковзанки: з 8:00   Місце: селище Сахновщина, провулок Поштовий, Спортивний майданчик. Будемо раді бачити кожного з вас на нашій льодовій ковзанці. Беріть свої ковзани та настрій для веселого катання.

07:21 13.01.2024

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради

11 січня 2024 року у малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО.

13:25 11.01.2024