Жителі Дар-Надеждинського старостату спільно попіклувались про чистоту своєї території

24 березня 2024 року у Дар-Надеждинському старостинському окрузі за ініціативи старости Ольги ТАЦЕНКО та жителів старостату був організований спільний суботник у селі Дар-Надежда. Участь у ньому взяло 25 громадян, віком від 20 до 80 років.

15:27 25.03.2024

У Сахновщинській громаді успішно реалізовується Програма «Поліцейський офіцер громади»

У Сахновщинській громаді почала  реалізовуватись Програма «Поліцейський офіцер громади». Відповідно до неї, згідно з наказом, з 21 січня 2024 року на посаді поліцейського офіцера громади почав працювати капітан поліції ГРЕШ Андрій Юрійович. Поліцейський обслуговує територію Дубовогрядського, Катеринівського, Новоолександрівського,  Дар-Надеждинського, Огіївського, Тавежнянського, Новочернещинського, Багаточернещинського та Великобучківського старостинських округів.

15:18 25.03.2024

Загинув герой України з Сахновщинської громади СЕМИВОЛОС Вячеслав Вадимович

З сумом та скорботою повідомляємо про те, що 22 березня 2024 року від вогнепального поранення в голову загинув наш земляк, заступник начальника штабу СЕМИВОЛОС Вячеслав Вадимович (1993 року народження).

16:04 24.03.2024

Профілактика отруєнь пестицидами

У сучасних умовах  не можливо вирощувати овочі, фрукти та інші сільськогосподарські рослини без застосування хімічних засобів захисту рослин – пестицидів.

09:20 22.03.2024

У Сахновщинській громаді команда юристів буде надавати безкоштовно правову допомогу

Команда юристів громадської організація " Харківська правозахисна група" Харківська правозахисна група (ХПГ) 26 березня 2024 року з 09 до 14:00 в с. Сахновщина, за адресою: вул. Шмідта, буд. 10 буде надавати безкоштовно правову (відбирати заяви про правову, гуманітарну допомогу, готуватиме заяви про злочини для подальшої передачі юристам, які будуть супроводжувати Вашу справу в ООН та Міжнародному кримінальному суді та психологічну (запис для тих хто не в Харкові, онлайн) допомогу постраждалим від воєнних дій, а саме:

08:22 22.03.2024

Відбулося звітування старости Аполлонівського старостату

20 березня 2024 року відбулося звітування перед громадянами старости Аполлонівського старостинського округу – Ліни ЯНОВСЬКОЇ. У звітуванні взяли участь заступник селищного голови Максим КАРПЛЮК та секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО.

16:33 20.03.2024

Інформаційна кампанія «Людина для людини»: підтримувати, допомагати, дбати

Починаючи з листопада минулого року, Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві проводять інформаційну кампанію «Людина для людини».

14:53 19.03.2024