Скористайтеся ваучером на навчання від служби зайнятості та станьте затребуваним фахівцем уже сьогодні

З початку 2024 року 193 мешканці Харківщини отримали ваучер на навчання за кошти держави. Про це розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр КОТУКОВ.

17:23 29.02.2024

Відбулись засідання постійних депутатських комісій в рамках XLIIІ чергової сесії Сахновщинської селищної ради VIII скликання

В ході роботи  чергової XLIIІ сесії VIII скликання Сахновщинської селищної ради 23, 26, 27 та 28 лютого відбулися засідання постійних депутатських комісій.

16:19 28.02.2024

Контрдиверсійні заходи СБУ та військових в Красноградському районі

Протягом березня місяця СБУ спільно з Силами оборони проводитиме у Красноградському районі антитерористичні (контрдиверсійні) заходи. У ці дні можуть обмежити прохід чи проїзд деякими вулицями, оглядати автомобілі, а також перевіряти документи.

11:44 28.02.2024

Хвороба, яка паралізує: на Харківщині дітей до року вакцинуватимуть від поліо

У 2023 році у Харківській області лише 77,3 % дітей до 1 року отримали щеплення проти поліомієліту. Найнижчі показники у низці громад: Біляївській, Валківській, Зміївській, Олексіївській, Первомайській, Сахновщинській та Слобожанській.

10:45 28.02.2024

Відбулося звітування старости Огіївського старостинського округу перед жителями

27 лютого 2024 року за участі селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО та секретаря селищної ради Віталія ЯКОВЕНКА відбулося звітування старости Огіївського старостинського округу Лариси ПЕТРЕНКО.

15:46 27.02.2024