Сахновщинська районна філія Харківської обласної служби зайнятості інформує

27/10/2020

Доводимо до Вашого відома, що Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ має можливість організувати підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення за напрямом «Професійний супровід проектів термомодернізації будинків» для навчання проектних менеджерів, які планують займатися реалізацією програми «Енергодім» при ОСББ.

       Навчання може бути організовано для зареєстрованих безробітних, які знаходяться на обліку в Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості, а також для зайнятих і незайнятих громадян за кошти юридичних осіб або фізичних осіб. Термін навчання 0,5 місяців (30 годин), за дистанційною формою навчання. Вартість навчання залежить від кількості осіб в навчальній групі.

 

За детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської РФ ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

20/10/2020

Не лінуйся – протестуйся!

– Знаємо, хто ми є, але не відаємо, ким можемо бути, – так говорив відомий письменник Вільям Шекспір.

Питання вибору професії для багатьох випускників є доволі складним і неоднозначним, навіть дорослі зчаста задумуються над питанням зміни виду діяльності.

Зазвичай вибір фаху ґрунтується на багатьох факторах. Частину з них можна назвати «зовнішніми», а це: думка батьків, друзів, фінансові можливості. До «внутрішніх» відносяться психологічні аспекти особи: інтереси, здібності, схильності тощо. Саме ці особливості дозволяють визначити та розкрити тести з профорієнтації, які активно пропонують відвідувачам фахівці Сахновщинської районної філії Харківського ОЦЗ.

Значення професійної орієнтації важко недооцінити, оскільки своєчасно пройдене тестування допоможе уникнути серйозної помилки у самовизначенні та майбутньої трудової діяльності. Тому посадовці служби зайнятості завжди рекомендують скористатися таким вебресурсом держустанови як «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua/), завдяки якій усі охочі, у тому числі учнівська молодь і доросле населення, можуть безкоштовно та самостійно продіагностувати схильності, глибше зрозуміти власні інтереси та здібності.

– Не лінуйтеся! Обдумуйте заздалегідь професійний шлях! А якщо потрібна допомога у виборі спеціальності, тоді чекаємо Вас у Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості.

16/10/2020

НАГАДУЄМО!!!

         На період карантину прийом громадян у Сахновщинській районній філії Харківського обласного центру зайнятості  відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:

- відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;

- працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.

       Всі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, можуть надаватися як безпосередньо у приміщеннях центрів зайнятості при особистому відвідуванні особи, так і засобами дистанційної комунікації (телефоном, електронною поштою, месенджерами тощо).

      Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви у такі способи:

- особисто, під час відвідування центру зайнятості;

- через портал державних послуг «Дія», за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

       На період карантину надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю відбувається у перший день після подання особою відповідних заяв та документів (на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2020 №244, якою внесено зміни до «Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», затвердженого постановою КМУ від 19.09.2018 № 792).

Нагадуємо, що основний обов’язок зареєстрованого безробітного – здійснювати активні дії щодо пошуку роботи та власного працевлаштування!

Пам’ятайте, що основна функція державної служби зайнятості – сприяння у працевлаштуванні зареєстрованих безробітних та осіб, які шукають роботу!

12/10/2020

З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,  Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

    У листопаді  2020 року відбудеться  посадка груп  за наступними професіями:

 

 • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;
 • Штукатур;
 • Токар;
 • Муляр.

      Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

      Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

28/08/2020

Легальна зайнятість

       Питання легалізації трудових відносин є актуальним питанням сьогодення. Тому що від офіційно нарахованої заробітної плати та відповідно від сплачених соціальних внесків залежить набуття людиною страхового стажу.Чому нелегальна зайнятість залишається популярною? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

Легальна – означає визнана і дозволена законом. Законом, який чітко окреслює обов’язки і права учасників трудових відносин, а також гарантує, що держава буде дбати про їх виконання кожною стороною: і роботодавцем, і працівником. Про які ж гарантії йдеться? Для працівників держава гарантує, що в разі офіційного працевлаштування, окрім запису в трудовій, людина, яка працює,  матиме:

 • чітко визначені і закріплені трудовим договором умови праці (місце роботи, режим роботи, посадові обов’язки, заробітна плата);
 • виплату заробітної плати двічі на місяць, у розмірі не менше ніж мінімально встановлений законодавством;
 • можливість навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації за рахунок роботодавця;
 • страховий стаж для отримання допомоги на випадок безробіття, пенсії;
 • право на оплачувані відпустки: щорічну (не менше 24 календарних днів), соціальні та додаткові відпустки, передбачені КЗпП України;
 • право на оплату листка непрацездатності в разі хвороби;
 • соціальні послуги і виплати в разі нещасного випадку на роботі та професійного захворювання;
 • захист від незаконного звільнення, переведення на іншу посаду, зміну умов праці (без попередження та згоди працівника);
 • вихідну допомогу в разі звільнення за ініціативою роботодавця;
 • цілої низки інших прав і соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством.
 • Багато це чи мало – стає зрозуміло, коли є можливість порівняти. 
 • Реальність така, що чимало роботодавців будують свій бізнес на максимальному використанні нелегальної праці. Пояснення дуже просте - надто дорого платити податки і виконувати трудові зобов’язання. Настільки дорого, що з працівниками забувають розрахуватися або виплачують лише частину обіцяної зарплати, або пропонують забути про оплачувані відпустки і «лікарняні» та інші соціальні гарантії.

Для остаточного подолання стереотипів, варто зазначити, що кожен хто підтримує цивілізовані трудові відносини, має можливість звернутися до служби зайнятості по безоплатну допомогу: роботодавець  -  в розв’язанні кадрових питань (підбору персоналу, компенсації ЄСВ), а працівник - по допомогу в  пошуку нової роботи і отриманні матеріальних виплат на період безробіття.

Також звертаємо увагу роботодавців на те, що вони несуть персональну відповідальність за належне оформлення трудових відносин з працівником, а увагу найманих працівників на те, що офіційна заробітна плата є гарантією отримання соціальних виплат, а в майбутньому – гідної пенсії.

25/08/2020

Інформація для осіб віком старше 45 років

  Сахновщинська районна філія ХОЦЗ інформує, що на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки  України https://www.mon.gov.ua/ розташовано поновлений за ІІ квартал 2020 року перелік закладів вищої та  (професійної) професійно-технічної освіти, що мають право здійснювати освітню діяльність за спеціальностями, професіями, за якими може бути виданий ваучер. Закон України «Про зайнятість населення» передбачив право громадян можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви відповідаєте наступним вимогам:

 • вік – старше 45 років;
 • страховий стаж – не менше як 15 років;
 • маєте професійно-технічну або вищу освіту;
 • не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;
 • не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
 • не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
 • не отримували ваучер раніше.

14/08/2020

      З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,  Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

    У вересні  2020 року відбудеться  посадка груп  за наступними професіями:

 

 • Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням;
 • Оператор верстатів з програмним керуванням;
 • Покоївка;
 • Виноградар;
 • Слюсар-ремонтник;
 • Фрезерувальник;
 • Кравець.

      Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

      Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

11/08/2020

Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості  відновила особистий прийом громадян

        Повідомляємо, про повернення  до звичного режиму роботи філії, відновився особистий прийом клієнтів Сахновщинської РФ ХОЦЗ безпосередньо у приміщенні із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 Один із  можливих способів реєстрації  як безробітний в Сахновщинській РФ ХОЦЗ  :

- особисто звернувшись до філії з дотриманням обов’язкового маскового режиму та соціальної дистанції;

- засобами електронного зв’язку (потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. Бланки заяв за посиланням: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg);

- через онлайн-портал державних послуг «Дія»;

      Якщо Ви вже зареєстровані як безробітний, відвідування центру зайнятості можливе ВИКЛЮЧНО за попереднім узгодженням зі своїм кар’єрним радником.

       Прохання до всіх, хто відвідуватиме центр зайнятості, обов’язково мати засоби індивідуального захисту. А на запланований особистий прийом до кар’єрного радника зареєстровані безробітні повинні взяти оригінали документів: трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту.

Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися за телефоном  Сахновщинської районної філії ХОЦЗ (05762)3-23-88 та (05762)3- 29-76  .

31/07/2020

Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості додатково інформує  про можливість  організації професійно-технічного навчання у серпні 2020 року в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у серпні 2020 року  за наступними професіями:

- Перукар (перукар-модельєр);

 - Плодоовочівник;

- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;

-  Касир торговельного залу;

- Електрозварник ручного зварювання;

-  Маляр;

-  Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського виробництва);

- Швачка.

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ

Тел. (05762) 3-18-04.

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ –ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА!

З метою відзначення 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та підвищення рівня поінформованості та усвідомлення громадян гостроти проблеми торгівлі людьми, Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості просить звернути Вашу увагу.

      Торгівля людьми - на превеликий жаль,  є однією з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів тощо. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.

Наша мета - привернення уваги громадян, а особливо молоді, до прихованих ризиків, на які можна наразитись через некомпетентні та/або неправомірні дії фірм-посередників із працевлаштування за кордоном.

Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон: що потрібно  зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких, які приймають запрошення на роботу за кордоном, від небажаних наслідків

 

• Нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас.

• Якщо Ви збираєтесь працювати чи навчатись за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт повинен бути написаний зрозумілою Вам мовою, а також містити інформацію про умови (оплата, вихідні дні, робота у святкові дні, медичне страхування), місце та час Вашої майбутньої праці чи навчання.

• Залиште вдома детальну інформацію про своє майбутнє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту. Додатково рекомендовано залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.

•Домовтесь з близькими та друзями про фразу, або умовну позначку, які символізуватимуть, що Ви у небезпеці.

• Дізнайтесь номери телефонів, юридичні адреси українських посольств та консульських представництв за кордоном та візьміть їх з собою. Якщо Ви опинились у скрутній ситуації або Вам хтось загрожує, звертайтесь до представників своєї країни, які допоможуть Вам. У випадку, коли  у країні перебування немає посольства України – телефонуйте у посольство України  сусідньої держави.

• Дізнайтеся до від’їзду за кордон про неурядові організації та служби, котрі надають допомогу особам, які опинились у скрутному становищі. Володійте інформацією про їх юридичні адреси, контактні телефони. Звертайтесь до них у разі необхідності.

• Термін перебування на території іноземної держави вказаний у Вашій візі. Порушення візового режиму унеможливить Ваш наступний виїзд за кордон. Дотримуйтесь правил візового режиму!

• Пам’ятайте, що знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить Ваше перебування за кордоном.

 

Будьте здорові та бережіть себе!

16/07/2020

Ми працюємо для Вас!

Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує, що протягом дії заходів на період карантину та з метою підтримки малого та середнього бізнесу району, фахівцями служби зайнятості проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину для підприємств малого та середнього бізнесу, які на час карантинних обмежень були змушені скоротити тривалість робочого дня (тижня) чи  повною мірою припинити свою діяльність. Інформування щодо необхідного пакету документів та алгоритму оформлення вищезазначеної допомоги проводиться шляхом розміщення інформації на робочій сторінці Facebook, офіційних веб – сайтах Сахновщинської РДА, Сахновщинської районної ради, Сахновщинської селищної ради, в районній газеті. Одним з напрямків інформування є особисті відвідування фахівцями РФ ХОЦЗ ( з дотриманням карантинних заходів) підприємств та фізичних осіб – підприємців безпосередньо на їх робочих місцях, а саме торгівельних майданчиках, магазинах тощо.

 Протягом  дії державної програми 7 підприємствами різних форм власності були оформлені пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю на найнятих працівників, по всих них отримані позитивні висновки,  що надало можливість збереження 29 робочих місць, сума отриманих коштів становить 107,9 тис. грн.

 Станом на 14.07.2020 року до служби зайнятості звернулось 118 фізичних осіб – підприємців, якими   були надані відповідні документи, по 106 справам вже отримані рішення, з них 92 позитивні. Сума нарахованих кошти  по фізичним особам – підприємцям становить 539,0 тис. грн. Інші документи знаходяться на доопрацюванні  та перевірці. Всього на даний час підприємствами та підприємцями нашого району було отримано державної підтримки на суму 647,0 тис. грн.

Робота, щодо інформування та оформлення триває.Інформування та надання консультацій з питань можливості отримання допомоги по частковому безробіттю проводиться також під час особистих телефонних та онлайн розмов. Звертаємо увагу та просимо долучитися до інформування голів сільських та селищної рад.

Шановні роботодавці, скористайтеся можливістю підтримати та зберегти свій бізнес та робочі місця. Для оформлення допомоги по частковому безробіттю, звертайтеся  до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ (смт. Сахновщина, вул. Тарасів шлях, 68. тел. (05762) 31804)

09/07/2020

БЕЗКОШТОВНЕ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ В УКРАЇНІ – МІССІЯ ЗДІЙСНЕННА

 

      Онлайн навчання на порталі Lingva.Skills – ефективна технологія, яка тренує активне використання англійської мови (ті, хто вже навчається, можуть продовжувати); дана онлайн платформа завдяки грунтовній методології замінить зустрічі з викладачами, зекономивши Ваш час.

       Англійська мова - одна з найбільш поширених в світі , відкриває перед Вами нові можливості

Ще одна важлива причина вивчати англійську полягає в тому, що це збільшує Ваші шанси отримати хорошу роботу в транснаціональній компанії або почати працювати за кордоном . Англійська - мова бізнесу , тому так важливо, щоб співробітники вміли говорити англійською, спілкуючись з колегами з інших країн і зарубіжними клієнтами. Тож англійська робить Вас більш привабливим для роботодавців

       Сподіваємося вище перелічені причини підштовхнуть Вас до рішення почати вивчати англійську вже сьогодні! Тож, якщо Ви маєте бажання отримати підвищення або знайти нову роботу скористайтеся можливістю приєднатися до Безкоштовного проєкту з вивчення англійської мови від Асоціації інноваційної та цифрової освіти України Станьте частиною наймасовішого освітнього проєкту України!

 

Бережіть себе та будьте здорові

 

 

03/07/2020

Сахновщинська районна філія Харківського  обласного  центру  зайнятості запрошує на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у липні 2020 року  за наступними професіями:

 • Токар
 • Муляр
 • Адміністратор
 • Кухар
 • Косметик
 • Швачка
 • Манікюрник
 • Педикюрник

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ

Тел. (05762) 3-18-04.

30/06/2020

  

   Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості звертає увагу громадян України на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.

       У заяві про надання статусу безробітного всім, хто його отримує, слід підтвердити ознайомлення з правами та обов’язками зареєстрованого безробітного та відповідальністю за подання недостовірних даних та документів, які подаються до служби зайнятості, та на підставі яких приймається рішення про надання статусу безробітного та призначення матеріального забезпечення, а також надання соціальних послуг, визначених Законами України «Про зайнятість населення» та «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

 

Зареєстрований безробітний повинен повідомляти про:

- працевлаштування;

- укладання цивільної угоди про виконання роботи / надання послуг;

- започаткування власної справи.

    Зі свого боку ми створюємо всі умови для того, щоб громадяни могли забезпечити себе гідною й легальною роботою.

 

23/06/2020

 

До Сахновщинської РФ ХОЦЗ з робочим візитом завітав директор
Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко. З метою
презентації послуг служби зайнятості під час візиту В. Міненко зустрівся з
головою Сахновщинської районної державної адміністрації Максимом
Карплюком. Основна увага було приділена питанню надання допомоги по
частковому безробіттю, зокрема фізичним особам – підприємцям, які під час
карантину змушені були припинити свою діяльність. За сприяння голови
райдержадміністрації М. Карплюка було організовано та проведено нараду для
суб’єктів малого та середнього бізнесу та фізичних осіб-підприємців району
щодо можливості отримання державної підтримки на час карантину у вигляді
вищезазначеної допомоги. Результатом, як зазначила директор Сахновщинської
районної філії Наталя Калініна стало надання на 22.06.2020 року 70 пакетів
документів від осіб з числа фізичних осіб – підприємців, які звернулись до
служби зайнятості району. По 57 особам прийняті позитивні рішення щодо
виплати допомоги по частковому безробіттю на період карантину. По іншим
триває перевірка. Всього за час дії програми соціальної підтримки роботодавців
на час карантину було виплачено близько 70 тис. грн. Робота триває.

Робота в цьому напрямку продовжується.

17/062020

Coursera безкоштовно надасть безробітним українцям 3800 курсів для навчання

         Міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Coursera пропонує своїм користувачам 3800  онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: 

- інженерія,

-  гуманітарні науки, 

- медицина,

-  біологія, 

- суспільні науки,

-  математика,

-  бізнес,

-  інформатика та інші.

Україна є однією з перших країн, де запрацює така ініціатива для 25 тис. безробітних.

Мета ініціативи Coursera - допомогти безробітним громадянам здобути додаткові знання та розвинути навички для успішного працевлаштування. 

Цікаво? Бажаєте пройти онлайн-курси?

Зареєструватися на навчання можна до 30.09.2020, звернувшись до центру зайнятості (філії) за місцем реєстрації та пройти курси - до кінця 2020 року.

Тривалість навчального процесу різна на різних курсах від трьох до десяти тижнів. Найбільш поширеними являються  шеститижневі курси.  

За додатковою інформацією звертайтесь до Сахновщинської РФ ХОЦЗ тел. 0 (5762) 3 -18-04

10/06/2020

04/06/2020

      З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,  Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

    У червні  2020 року відбудеться  посадка груп  за наступними професіями:

 • Штукатур
 • Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням
 • Покоївка
 • Виноградар
 • Оператор верстатів з програмним керуванням
 • Лицювальник-плиточник

      Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

      Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії  ХОЦЗ за телефоном  3-18-04.

21/05/2020

Шановні представники малого та середнього підприємництва Сахновщинського району!
Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує як отримати роботодавцю допомогу по частковому безробіттю на період карантину.
Суб`єкти отримання допомоги – представники малого та середнього підприємництва
Підстави надання допомоги:
зупинено/скорочено діяльність через карантин сплачено ЄСВ протягом останніх 6 місяців, що передують даті зупинення/скорочення діяльності, за найманих працівників, з якими не припинені трудові відносини на дату подання звернення до центру зайнятості.
Не мають право на допомогу з числа працівників:
працівники, які отримують пенсію працюють у роботодавця за сумісництвом
Розмір допомоги
За кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки (окладу), але не більше мінімальної заробітної плати (4 723 грн).
ПОКРОКОВО:
Етап 1. ВИБІР ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ
Роботодавець протягом 30 календарних днів з дня зупинення/скорочення діяльності звертається до центру зайнятості за місцем реєстрації як платника ЄСВ.
Етап 2. ПІДГОТОВКА ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ
До пакету входить:
1) заява у довільній формі (у якій також зазначається інформація про належність роботодавця до суб’єктів малого або середнього підприємництва, та до якої додаються копії підтверджуючих документів, завірених в установленому порядку, щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за звітний календарний рік);
2) засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;
3) відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину (у яких зазначається: ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків);
4) довідку про сплату ЄСВ за останні 6 місяців, виданої ДПС.

Логін: *

Пароль: *