Сахновщинська районна філія Харківської обласної служби зайнятості інформує

23/01/2020

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування

українців –Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхіднідля вдалого

працевлаштування,отримати нові компетенції та пройтипрофесійне навчання», - коментує

директор Державного центру  зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

- розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

- отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

- навчитися складати резюме сучасного формату;

- підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

- обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами

професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну

роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві»,

- підкреслила О. Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями,

проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися

у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники

державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Довідково. Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

За  більш детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ     вул. Тарасів Шлях, 68

17/01/2020

Сахновщинська районна філія Харківського  обласного  центру  зайнятості запрошує на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у лютому 2020 року  за наступними професіями:

• Фрезерувальник
  • Верстатник широкого профілю
  • Виноградар
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій
  • Швачка

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул.. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4

13/01/2020

Запровадження консультанта роботодавця

Державна служба зайнятості (ДСЗ) сьогодні діє на відкритому ринку праці, тому  рушійна частина її інноваційного розвитку полягає у розробці комплексного підходу до вирішення завдань побудови взаємовідносин ДСЗ з роботодавцями. ДСЗ впроваджує сучасні методи у пошуку та підбору персоналу та здійснює постійний аналіз вакансій в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості, що максимально сприятиме задоволенню потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах. Для досягнення цієї мети було впроваджено  переорієнтацію спеціалістів по взаємодії з роботодавцями в консультантів роботодавця.

Консультант роботодавця допоможе підприємству: у доборі персоналу з застосуванням методів рекрутингу (процес пошуку, оцінки і добору персоналу), здійснить  добір необхідних претендентів, які максимально відповідатимуть вимогам роботодавця; надасть консультації та проведе інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реалізації активних програм зайнятості; проведе аналіз та прогнозування попиту на робочу силу.

Завдяки цьому роботодавець не витрачатиме часу на пошук та добір кандидатів з великої кількості осіб, адже попередня співбесіда за його вимогами проводитимиться  рекрутерами центру зайнятості.

Державна служба зайнятості гарантує втілення нового комплексного підходу до побудови взаємовідносин з роботодавцями, що матиме багато переваг щодо співпраці з ДСЗ: це і швидке укомплектування вільних робочих місць, і можливість здійснити підготовку кадрів на вимогу роботодавця, і можливість широкої презентації підприємства та формування його позитивного іміджу і зручні у використанні електронні сервіси та багато, багато інше… Ми працюємо, щоб працювали ви!

24/12/2019/

Сахновщинська  районна  філія  Харківського  обласного  центру  зайнятості інформує  громадян  про те,  що  Харківський  цент  професійно-технічної освіти  ДСЗ  отримав  ліцензії  у  сфері  професійно-технічної  освіти  з професій:
-Продавець  продовольчих  товарів;
-Продавець  не  продовольчих  товарів;
-Квітникар;
-Машиніст  крана  (кранівник),
за  якими  протягом  2020  року  може  бути  організоване  навчання:  професійно-технічне навчання,  перепідготовка,  підвищення  кваліфікації.
Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4