Сахновщинська районна філія Харківської обласної служби зайнятості інформує

18/03/2020

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ САХНОВЩИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ  ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

         Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів, з метою  захисту вашого здоров’я, Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості, як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

     Сахновщинська РФ ХОЦЗ організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричиненої корона вірусом COVID-19.

      Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів. Прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку, або через скриньки для прийому кореспонденції. Опрацювання документів проходить щоденно, за результати чого з вами зв’язується фахівець, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо вашу увагу, що вам необхідно обов’язково надати районній філії актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

       На період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування РФ ХОЦЗ, тобто у дистанційному режимі (телефоном або через електронну пошту). Саме таким чином ви можете отримувати консультації та відповіді на ваші запитання.

      Відвідування Сахновщинської РФ Харківського ОЦЗ, яке було призначено до запровадження карантину, переноситься на іншу дату. Пам’ятайте, що кар’єрні радники будуть з вами зв’язуватися стосовно призупинення відвідування .

АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ: 2030@khcz.gov.ua

ТЕЛЕФОН: (05762) 3-18-04,  та 3-29-76.

13/03/2020

На базі Сахновщинської РФ ХОЦЗ  для осіб з числа безробітних,  фахівцем "Благодійного фонду "Карітас Харків"   було  проведено захід з залученням соціальних партнерів для безробітних на тему « Працевлаштовуйся безпечно». У ході заходу були продемонстровані переваги та обговорені питання легального працевлаштування, в тому числі працевлаштування за кордоном. Окремо було привернуто увагу слухачів до аспектів та причин «торгівлі людьми».   Увагу присутніх було зосереджено на реєстрацію трудових відносин в законному полі з роботодавцями різних форм власності та наслідками нелегальної зайнятості.

06/03/2020 

З метою інформування представників малого та середнього бізнесу району про дію державного проекту  «Доступні кредити 5-7-9 %» 05 березня 2020 року в малій залі Сахновщинської районної державної адміністрації було організовано та проведено Круглий стіл на тему: «Доступні кредити 5-7-9 %». Цей захід було організовано та проведено Сахновщинською районною філією Харківського обласного центру зайнятості спільно з керівництвом Сахновщинського відділу АТ КБ «Приват Банку» та за сприяння Спілки підприємців Харківської області.

У заході взяли участь підприємці різних форм власності, які ведуть свою діяльність в торгівельній галузі, галузі громадського харчування, в  сфері обробітку землі та вирощування зернових культур, наданні ветеринарних послуг. Під час свого виступу директор РФ ХОЦЗ Наталя Калініна ознайомила присутніх з державною програмою проекту «Доступні кредити 5-7-9 %» та Порядком надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва. Долучилась до виступу з цього питання директор Сахновщинського відділу АТ КБ «Приват Банку» Ірина Какадій, яка більш детально зупинилась на умовах надання кредиту та довела до відома присутніх інформацію щодо необхідного пакету документів, які є основними для звернення до банківської установи з цього питання. Обидві доповідачки зосередили увагу присутніх на питанні створення нових робочих місць, які є передумовою для зменшення відсотків по кредиту. У своєму виступі представник Спілки підприємців Харківської області Олена Клочко поділилась досвідом співпраці з Сахновщинською РФ ХОЦЗ щодо укомплектування підприємства кадрами, в тому числі за умови надання компенсації ЄСВ при створенні нових робочих місць, перш за все для працевлаштування категорії осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування. Під час виступу зазначила про необхідність оформлення належним чином трудових відносин  з найнятими працівниками.

Після виступів підприємці мали нагоду поставити питання щодо змін в законодавстві про зайнятість та щодо Концепції Інституту «Консультант роботодавця». На основних позиціях Концепції та пріоритетних цілях її впровадження шляхом побудови ефективних методів гармонійної взаємодії державної служби зайнятості з роботодавцями в своєму виступі ознайомила присутніх провідний фахівець РФ ХОЦЗ Тетяна Кущ.

Робота Круглого столу пройшла в теплій та дружній атмосфері, де було отримано порозуміння щодо необхідності співпраці служби зайнятості та підприємців району щодо ведення прозорого та легального бізнесу, можливостей розвитку та розширення бізнесу шляхом створення нових робочих місць за підтримки державної служби зайнятості в частині відшкодування ЄСВ для таких підприємств, організацій.

Дякуємо всім присутнім за конструктивний діалог, сподіваємось на подальшу співпрацю

02/03/2020

Легалізації трудових відносин!

    Роль Державної служби зайнятості в процесах легалізації робочих місць спрямована на створення сприятливих умов для детінізації заробітної плати та забезпечення соціальної захищеності  працівників, адже нелегальна зайнятість - це використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин. Для цього проводяться інформаційно-роз’яснювальні заходи для населення та роботодавців про неприпустимість найму на роботу працівників без оформлення трудових відносин, обов’язкове дотримання законодавчих вимог при укладенні трудового договору… Легалізація праці – така мета служби зайнятості. 

25/02/2020

https://rada.info/upload/users_files/04398301/7f239167aaa1cf63f3bed80b834206dc.jpg

19/02/2020

12/02/2020

     

 З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,  Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

    У березні  2020 року відбудеться  посадка груп  за наступними професіями:

  • Плодоовочівник
  • Покоївка
  • Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням
  • Лицювальник-плиточник

      Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

      Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.

27/01/2020

Статистика 

23/01/2020

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування

українців –Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхіднідля вдалого

 працевлаштування,отримати нові компетенції та пройтипрофесійне навчання», - коментує

 директор Державного центру  зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

- розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

- отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

- навчитися складати резюме сучасного формату;

- підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

- обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами

професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

     «Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну

роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві»,

- підкреслила О. Макогон.

      На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями,

проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися

у відеоформаті.

     Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники

державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Довідково. Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

За  більш детальною інформацією звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ     вул. Тарасів Шлях, 68

17/01/2020 

Сахновщинська районна філія Харківського  обласного  центру  зайнятості запрошує на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у лютому 2020 року  за наступними професіями:

  • Фрезерувальник
  • Верстатник широкого профілю
  • Виноградар
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій
  • Швачка

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул.. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4

13/01/2020

Запровадження консультанта роботодавця

      Державна служба зайнятості (ДСЗ) сьогодні діє на відкритому ринку праці, тому  рушійна частина її інноваційного розвитку полягає у розробці комплексного підходу до вирішення завдань побудови взаємовідносин ДСЗ з роботодавцями. ДСЗ впроваджує сучасні методи у пошуку та підбору персоналу та здійснює постійний аналіз вакансій в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості, що максимально сприятиме задоволенню потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах. Для досягнення цієї мети було впроваджено  переорієнтацію спеціалістів по взаємодії з роботодавцями в консультантів роботодавця.

    Консультант роботодавця допоможе підприємству: у доборі персоналу з застосуванням методів рекрутингу (процес пошуку, оцінки і добору персоналу), здійснить  добір необхідних претендентів, які максимально відповідатимуть вимогам роботодавця; надасть консультації та проведе інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реалізації активних програм зайнятості; проведе аналіз та прогнозування попиту на робочу силу.

     Завдяки цьому роботодавець не витрачатиме часу на пошук та добір кандидатів з великої кількості осіб, адже попередня співбесіда за його вимогами проводитимиться  рекрутерами центру зайнятості.

    Державна служба зайнятості гарантує втілення нового комплексного підходу до побудови взаємовідносин з роботодавцями, що матиме багато переваг щодо співпраці з ДСЗ: це і швидке укомплектування вільних робочих місць, і можливість здійснити підготовку кадрів на вимогу роботодавця, і можливість широкої презентації підприємства та формування його позитивного іміджу і зручні у використанні електронні сервіси та багато, багато інше… Ми працюємо, щоб працювали ви!

24/12/2019/

Сахновщинська  районна  філія  Харківського  обласного  центру  зайнятості інформує  громадян  про те,  що  Харківський  цент  професійно-технічної освіти  ДСЗ  отримав  ліцензії  у  сфері  професійно-технічної  освіти  з професій: 
-Продавець  продовольчих  товарів;
-Продавець  не  продовольчих  товарів;
-Квітникар;
-Машиніст  крана  (кранівник),
за  якими  протягом  2020  року  може  бути  організоване  навчання:  професійно-технічне навчання,  перепідготовка,  підвищення  кваліфікації. 
Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4 
 

Логін: *

Пароль: *