Селищний голова

Сахновщинська селищна рада та я - селищний голова Віктор Сидоренко - вітаємо Вас на офіційному сайті селищної ради! Сайт розроблено з метою належно представити селище Сахновщина широкому загалу користувачів у межах всієї України. Відвідувачам пропонується ознайомитись з чудовим слобідським селищем Сахновщина, його історією, сучасністю та життям мешканців. Вважаю, що даний сайт допоможе краще висвітлювати діяльність Сахновщинської селищної ради її Виконавчого комітету, забезпечить прозорість роботи селищної влади та збільшить довіру громадян до неї. Переконаний, що Ви обов'язково знайдете тут цiкаву i корисну iнформацiю, яка допоможе Вам у професiйнiй дiяльностi чи формуваннi громадської позицiї. Сподіваємося на співпрацю з нами, адже сайт створено для інформативного задоволення ваших iнтересiв, для формування в селищі сприятливого iнвестицiйного клімату, для налагодження контактів між представниками бізнесу, для залучення громадян з активною життєвою позицією до обговорення актуальних питань соціально - економічного розвитку селища. А якщо ви захочете вiдвiдати Сахновщину- селище гостинно прийме вас.

З повагою Віктор Сидоренко.

Контактний телефон: 3-10-03
Прийомні дні: - понеділок з 8.00 до 12.00