VII скликання 2018 рік

ХХІІІ сесії VII скликання 22 лютого 2018  року

Рішення 678-VII Звіт Сахновщинського селищного голови Сидоренка В.В. за 2017 рік
Рішення 679-VII Звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік.
Рішення 680-VII Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг що закуповуються за бюджетні кошти
Рішення 681-VII Про затвердження плану роботи Сахновщинської селищної ради та виконавчого комітету на 2018 рік.
Рішення 682-VII Про затвердження переліку комунального майна яке може бути реалізоване у 2018 році.
Рішення 683-VII Про затвердження договору оренди комунального майна Сахновщинської селищної ради.
Рішення 684-VII Про реорганізації шляхом приєднання  Сахновщинського КВКП до Сахновщинського ПКП.
Рішення 685-VII Про  опрацювання змін до статуту Сахновщинського ПКП.
Рішення 686-VII Звернення Сахновщинської селищної ради щодо добровільного  об’єднання  територіальних громад.
Рішення 687-VII Про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи каналізації ДНЗ № 2 по вул. Остапченко, 56 смт Сахновщина Харківської області.
Рішення 688-VII Про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи вуличного освітлення смт Сахновщина Харківської області .
Рішення 689-VII Про коригування ПКД з капітального ремонту вулиці Центральна (колишня вулиця Леніна)  та майдану Слави (колишня центральна площа Леніна) смт Сахновщина Сахновщинського району Харківської області..
Рішення 690-VII Про забезпечення здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації виконавчим органом Сахновщинської селищної ради
Рішення 691-VІІ Про розгляд листа заступника директора Департаменту-начальника управління розвитку та будівництва у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою Харківської ОДА Г.Ю.Бикової
Рішення 692-VІІ Про розгляд заяви громадянки Стряпчої Світлани Миколаївни село Огіївка Сахновщинскього району Харківської області.
Рішення 693-VІІ Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році. ОСББ ГУРТ-14
Рішення 694-VІІ Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році. ГО «Маерс»
Рішення 695-VІІ Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад  «Разом в майбутнє» у 2018 році. Батьківська рада Сугарівського ДНЗ
Рішення 696-VІІ Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році. Сахновщинське районне об’єднання інвалідів «Союз Чорнобиль України»
Рішення 697-VІІ Про купівлю автомобіля для обслуговування апарату селищної ради

Рішення 698-759-VII земельні питання

Поіменне голосування 23 сесії

ХХІV сесії VII скликання 12 березня 2018 року
Рішення № 760-VII Про селищний бюджет Сахновщинської селищної ради  на 2018 рік (із змінами та доповненнями)
Рішення № 761-VII Про внесення змін до рішення № 147-VIІ від 24.05.2016 року  VIІ скликання

ХХV сесія VIІ скликання 25 квітня 2018

762-VII Про селищний бюджет Сахновщинської селищної ради  на 2018 рік. Із змінами та доповненнями.
763-VII Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2018 року
764-VII Про виділення коштів на виготовлення ПКД
765-VII Про відпустку Сахновщинського селищного голови Сидоренка Віктора Володимировича.
766-VII Про внесення змін до рішення № 684-VII від 22.02.2018 року «Про реорганізацію Сахновщинського КВКП шляхом приєднання до  Сахновщинського ПКП».
767-VII Про створення ради органу опіки та піклування при Сахновщинській селищній раді.
768-829-VII Земельні питання

ХХVI сесія VIІ скликання 07 червня 2018

1. Про селищний бюджет на 2018 рік із змінами та доповненнями.
  2. Про селищний бюджет на 2018 рік із змінами та доповненнями (штатний розпис).
  3. Про затвердження ПКД  «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. О.Довженко в смт Сахновщина Сахновщинського району Харківської області»
  4. Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт  покриття Майдану Слави  в смт Сахновщина Сахновщинського району Харківської  області»
  5. Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт  дорожнього покриття вул. Центральної в  смт Сахновщина Сахновщинського району Харківської  області»