VII скликання 2018 рік

ХХІІІ сесії VII скликання 22 лютого 2018  року

Рішення 678-VII Звіт Сахновщинського селищного голови Сидоренка В.В. за 2017 рік
Рішення 679-VII Звіт про виконання селищного бюджету за 2017 рік.
Рішення 680-VII Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг що закуповуються за бюджетні кошти
Рішення 681-VII Про затвердження плану роботи Сахновщинської селищної ради та виконавчого комітету на 2018 рік.
Рішення 682-VII Про затвердження переліку комунального майна яке може бути реалізоване у 2018 році.
Рішення 683-VII Про затвердження договору оренди комунального майна Сахновщинської селищної ради.
Рішення 684-VII Про реорганізації шляхом приєднання  Сахновщинського КВКП до Сахновщинського ПКП.
Рішення 685-VII Про  опрацювання змін до статуту Сахновщинського ПКП.
Рішення 686-VII Звернення Сахновщинської селищної ради щодо добровільного  об’єднання  територіальних громад.
Рішення 687-VII Про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи каналізації ДНЗ № 2 по вул. Остапченко, 56 смт Сахновщина Харківської області.
Рішення 688-VII Про виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи вуличного освітлення смт Сахновщина Харківської області .
Рішення 689-VII Про коригування ПКД з капітального ремонту вулиці Центральна (колишня вулиця Леніна)  та майдану Слави (колишня центральна площа Леніна) смт Сахновщина Сахновщинського району Харківської області..
Рішення 690-VII Про забезпечення здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації виконавчим органом Сахновщинської селищної ради
Рішення 691-VІІ Про розгляд листа заступника директора Департаменту-начальника управління розвитку та будівництва у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою Харківської ОДА Г.Ю.Бикової
Рішення 692-VІІ Про розгляд заяви громадянки Стряпчої Світлани Миколаївни село Огіївка Сахновщинскього району Харківської області.
Рішення 693-VІІ Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році. ОСББ ГУРТ-14
Рішення 694-VІІ Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році. ГО «Маерс»
Рішення 695-VІІ Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад  «Разом в майбутнє» у 2018 році. Батьківська рада Сугарівського ДНЗ
Рішення 696-VІІ Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році. Сахновщинське районне об’єднання інвалідів «Союз Чорнобиль України»