Вилов безпритульних тварин

Безпритульні тварини – домашні  тварини,  що  залишилися  без догляду   людини  або  утворили  напіввільні  угруповання,  здатні розмножуватися поза контролем людини.    Cобаки, незалежно  від породи,  належності та призначення,  у тому числі  й  ті,  що  мають  нашийники  з  номерними  знаками  і намордники,  але  знаходяться  без  власника  на вулицях,  площах, ринках,  у скверах,  садах,  на бульварах,  пляжах, у громадському транспорті,   дворах   та  інших  громадських  місцях, також вважаються безпритульними.

09:18 26.02.2021

Пенсійне забезпечення  багатодітних  матерів

Пенсійне забезпечення багатодітних матерів

Жінки, що народили п’ятьох або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення нею  50 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу.

16:31 22.02.2021

Грошова допомога

За ініціативи Сахновщинського селищного голови В. Суєцького 29 січня 2021 року виконавчим комітетом Сахновщинської селищної ради було прийнято Положення щодо надання адресної матеріальної допомоги громадянам.

14:31 18.02.2021

Що робити у випадку насильства в сім’ї?

Насильство широко застосовується людьми, як засіб досягнення бажаного результату. І воно завжди пов’язано з поняттям свободи: жертву змушують до якоїсь поведінки або до прийняття певних умов, руйнуючи її біологічне чи психічне життя, або ж погрожуючи його зруйнувати.

15:05 15.02.2021

Сахновщинський РЦЗ інформує!

З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,  Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

14:59 15.02.2021