Договір довічного утримання

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби,  змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. В більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян – є головною причиною таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?

13:13 15.02.2021

Соціальна реклама

Комунальна установа «Територіальний центр» Сахновщинської селищної ради надає платну соціальну послугу – натуральна допомога-перукарська послуга. Перукарську послугу можуть отримати особи, які перебувають в складних життєвих обставинах :

13:10 15.02.2021

Пташиний грип - це небезпечно

Пташиний грип - це інфекційне захворювання птиці, яке викликане вірусами грипу А. Вірус H5N1 - це підтип вірусу грипу A, який буває в основному у птахів, дуже заразний  і може бути причиною їхньої смерті. Відомо, що дикі мігруючі птахи є природним резервуаром для високопатогенних вірусів і можуть передавати їх свійській птиці через безпосередній контакт. Пташиний грип належить до великої групи різноманітних вірусів грипу, які спочатку вражають птахів. Зрідка ці віруси грипу можуть заразити інші біологічні види, зокрема свиней і людей.

15:14 02.02.2021

Відновлено фінансування реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Красноградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області (далі – Красноградське відділення) інформує, що з 26 листопада 2020 року відновлено фінансування витрат за послуги з реабілітаційного лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду.

09:56 02.02.2021

На виконання доручення Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації щодовиконаннярозпорядженнякерівникаробіт з ліквідаціїнаслідків медико-біологічноїнадзвичайноїситуації природного характеру державного рівнявід 16 січня 2021 року № 2 необхіднозабезпечитирозміщення на офіційнихвебсторінкахмісцевихорганіввиконавчоївлади, закладів/підприємствохорониздоров’явсіхрівнів, іншихофіційнихінформаційних ресурсах, а також на інформаційних стендах у приміщеннізакладівпосилання на аналітичніпанелі (дашборди) МОЗ Україниз мапоюпунктівзабору біологічногоматеріалу для проведеннялабораторнихдосліджень на гоструреспіраторну хворобу СОVID-19:https://app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiODMzYzdkMWUtMmE4Ny00MjQ3LWE4M2UtNDhhMjhmMDJhN2ViIiwidCI6IjY4OGJkYTk3LWZkNWMtNDM2Yy04N2JjLTQ4YWFkNGRkMDg0YyIsImMiOjl9&pageName=ReportSection

12:56 16.01.2021