Сахновщинский РЦЗ інформує

Резюмé (фр. résumé), CV (лат. curriculum vitæ вимовляють курíкулюм вíте, що перекладається як «життєвий шлях») — вид документа, в якому подаються короткі відомості про навчання, трудову діяльність та професійні успіхи й досягнення особи, яка його складає. Основна вимога до такого документа — вичерпність потрібних відомостей і лаконічність викладу. Найчастіше використовується під час прийому на роботу. Мета резюме — зацікавити роботодавця своєю кандидатурою.

09:14 04.06.2019

Шановні роботодавці!

Якісний підбір та підготовка персоналу – найбільш важлива складова успіху в діяльності будь – якого підприємства, установи чи організації. Розумно підібраний штат кваліфікованих працівників дасть змогу реалізувати найсміливіші плани та проекти, і, навпаки, випадково прийняті на роботу люди можуть швидко довести до краху досить успішну фірму.

15:06 23.04.2019