Благодійний фонд «Хто як не ми» забезпечив гуманітарною допомогою дітей Сахновщинської громади

06 грудня 2023 року Благодійний фонд «Хто як не ми» надав гуманітарну допомогу дітям Сахновщинської громади. Волонтерська допомога у вигляді продуктів харчування була надана дітям зі статусом ВПО, багатодітним, інвалідам дитинства, які звертались за допомогою до «Центру соціальних служб» Сахновщинської селищної ради та заповнювали анкети потреб дитини. Також, Благодійний фонд «Хто як не ми» надав 7 сертифікатів на придбання дитячого одягу для дітей зі статусом ВПО.

14:53 20.12.2023

Відбулося друге пленарне засідання XXXIX сесії VIII скликання Сахновщинської селищної ради

20 грудня 2023 року у великому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулося друге пленарне засідання XXXIX сесії VIII скликання під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО.

14:33 20.12.2023

Сахновщинський елеватор відновлює свою роботу та знижує тарифи на послуги

З початком війни сільськогосподарські господарства стикнулися з важкими умовами праці. З метою спрощення цих умов, забезпечення послуг з приймання, очищення, сушіння та відвантаження зернових і олійних культур, Філія АТ «ДПЗКУ» «Сахновщинський елеватор» відновлює свою роботу. Також задля підтримки сільських господарств, елеватор вирішив знизити свої тарифи та надати безкоштовне проведення аналізу зерна при прийманні, роблячи свої послуги більш доступними.

09:10 20.12.2023

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради

18-го грудня 2023 року у малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО.

13:18 18.12.2023

На війні з російськими загарбниками загинув воїн із Сахновщинської громади

З глибоким сумом та скорботою повідомляємо про те, що у боях з російськими окупантами поліг житель селища Сахновщина, старший стрілець десантно-штурмового батальйону ДЕНИСЕНКО Ігор Анатолійович, 1978 року народження.

15:57 15.12.2023

У Сахновщинській громаді вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, у Сахновщинській громаді відбулося покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи. За участі сахновщинських ліквідаторів, селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО, обласного депутата Армена БАКМАНЯНА, працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту.

15:28 15.12.2023

Фахівці Сахновщинської селищної ради взяли участь у регіональному форумі в рамках участі у проєкті від МОМ

12 грудня 2023 року в місті Харків, в рамках участі Сахновщинської селищної ради у проєкті Міжнародної організації з міграції (МОМ) "Людський вимір: інклюзивні дані для стабільності та розвитку", спеціалісти селищної ради Марина МАЛОВАЖНА, Ілона ТАРАНІЧЕНКО та Оксана ОСАДЧА разом з селищним головою Володимиром СУЄЦЬКИМ, відвідали регіональний форум-воркшоп з обміну досвідом реалізації планів реагування громад.

17:10 14.12.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення  громадських слухань з питання: «Детальний план території, обмеженої  вулицею Полтавською, провулком Матросова та садибною житловою забудовою по вулицях Полтавській та Матросова  в межах селища Сахновщина  на території територіальної громади Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області для розміщення об’єкту громадської забудови»

17:03 14.12.2023

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня - це пам’ятна дата, коли Україна вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986-ому, прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку. Це день-спонукання, щоб ще й ще раз сказати слова подяки кожному з ліквідаторів, поки вони ще живі й можуть відчути цю заслужену ними вдячність.

15:56 14.12.2023