Сахновщинська селищна рада отримала цифрове обладнання в рамках участі у проєкті "Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади"

З травня поточного року старости та спеціалісти Сахновщинської селищної ради брали участь у проєкті "Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади" за реалізації Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Уряду Канади. Успішно закінчивши та отримавши сертифікати про проходження навчання, відповідно до цілей проєкту МОМ, Сахновщинська селищна рада отримала цифрове обладнання.

14:51 24.11.2023

Відбулося засідання XXXVIІІ позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VIIІ скликання

10 листопада 2023 року у великому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулося засідання XXXVIІI позачергової сесії VІІІ скликання під головуванням секретаря селищної ради Віталія ЯКОВЕНКА.

14:47 24.11.2023

До відома власників та користувачів земельних ділянок

На виконання Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» для забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу та у зв’язку з перспективою відкриття ринку сільськогосподарських земель доводимо до відома власників земельних ділянок приватної власності, землекористувачів земель державної та комунальної форм власності про необхідність перевірити наявність відомостей про належні їм земельні ділянки в Державному земельному кадастрі, та у разі відсутності таких відомостей забезпечити їх внесення чи виправлення. Це дозволить власникам земель вільно та без всіляких обмежень розпоряджатися своїми земельними ділянками.

08:22 24.11.2023

Почесною грамотою та подякою ХОДА нагородили фахівців у сфері соціального захисту населення Сахновщинської селищної ради

23 листопада 2023 року на засіданні виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради заступник селищного голови Максим КАРПЛЮК та секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО вручили фахівцям селищної ради передані до Дня працівника соціальної сфери нагороди Харківської обласної державної адміністрації.

16:12 23.11.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради

23 листопада 2023 року у малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням заступника селищного голови Максима КАРПЛЮКА.

16:06 23.11.2023

У Сахновщинській громаді відбувся виїзний захід «Ярмарок вакансій та грантів» Харківського обласного центру зайнятості

22 листопада 2023 року заступник селищного голови Максим КАРПЛЮК взяв участь у виїзному заході організованому Харківським обласним центром зайнятості – ярмарку вакансій та грантів, яке відбулось в селі Огіївка. Метою заходу було інформування та консультування населення щодо можливостей працевлаштування та участі у розроблених Державною службою зайнятості програмах, таких як "Армія відновлення", "Ваучер на навчання", "Власна справа", "Грант для ветеранів та їх сімей" тощо.

16:00 23.11.2023

Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики

З 18 листопада проводиться Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. Цей тиждень спрямований нагадати людям про важливість правильного використання протимікробних препаратів. Недостатня поінформованість призводить до неправильного використання ліків, формування стійкості до  антибіотиків, появи та поширення захворювань, які можуть бути невиліковними та смертельними. Антибіотики – це група препаратів, які широко використовуються при лікуванні бактеріальних (не вірусних!) інфекцій. Основне завдання антибіотика в організмі людини –  знищити бактерію або припинити її розмноження.

08:18 23.11.2023

У Сахновщинській громаді відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада 2023 року, біля Сахновщинського будинку культури, на імпровізованому Майдані з тематичною символікою тих подій, створеною працівниками клубної системи, відбувся мітинг до Дня Гідності та Свободи під назвою "Заряджені гідністю та жагою свободи". Участь у ньому взяли заступник селищного голови Максим КАРПЛЮК, працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту, працівники Сахновщинської централізованої клубної системи, старшокласники.

20:27 21.11.2023

Майдан гідних, війна вільних: Україна відзначає 10-ту річницю Дня Гідності та Свободи

21 листопада, згідно з Указом Президента, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це державне свято в українців пробуджує згадки про низку подій, що стали вирішальними в історії нашої країни – Помаранчеву революцію, що відбулася у 2004 р., та Революцію гідності – 2013-14 років.

14:58 21.11.2023