Підпишімо петицію щодо присвоєння почесного звання "Герой України" (посмертно) загиблому захиснику Віктору СТЕПАНЕНКУ

Закликаємо всіх підписати петицію щодо присвоєння почесного звання "Герой України" (посмертно) нашому земляку, уродженцю села Шевченкове Тавежнянського старостинського округу, добровольцю, який став на захист нашої держави з перших днів війни, гранатометнику, мужньому захиснику Батьківщини, загиблому молодому Герою нашої громади – Віктору СТЕПАНЕНКУ! Віктор загинув у віці 24 роки 3-го вересня 2022 року.

14:14 09.11.2023

Привітання Володимира СУЄЦЬКОГО з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада Україна відзначає професійне свято тих, хто присвятив себе благородній місії: відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу – День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

11:14 09.11.2023

У межах кампанії «Ти як?» розповідається, як комунікувати з дитиною у період стресових подій

Необхідно зважати, що за таких умов здатність дитини навчатися може знижуватися: вона може гірше сприймати та запам’ятовувати нову інформацію, бути більш емоційною, менш зібраною та уважною.

16:38 08.11.2023

Інформація щодо часу та місця прощання із загиблим воїном Сахновщинської громади Андрієм РАДЄВИЧЕМ

Прощання із загиблим Героєм Сахновщинської громади РАДЄВИЧЕМ Андрієм Анатолійовичем відбудеться 7-го листопада. Об 11:00 буде організовано живий коридор Слави, який розпочнеться з вулиці Шевченка та прямуватиме вздовж вулиць С. Корольова та І. Карпенка-Карого до самого дому захисника (вулиця Сковороди, будинок 8). Шановні жителі громади, велике прохання приєднатись, організуватись, та з усіма почестями вшанувати полеглого за наші з вами життя Героя! Панахида прощання розпочнеться о 12:00, за адресою: вулиця Сковороди, будинок 8. Поширте допис для більшого розголосу! Слава нашим Героям! Слава Україні!

21:10 06.11.2023

На Донецькому напрямку загинув захисник України з Сахновщинської громади - РАДЄВИЧ Андрій Анатолійович

Поблизу населеного пункту Кліщіївка, Донецької області загинув наш земляк, житель селища Сахновщина, стрілець-помічник гранатометника, солдат - РАДЄВИЧ Андрій Анатолійович, 1974 року народження.

16:14 06.11.2023

Привітання Сахновщинського селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО з Днем працівника соціальної сфери України

Війна на території нашої держави створила надзвичайно складні обставини, де громадяни втрачають свої будинки, рідних, робочі місця, отримують фізичні та психологічні травми. У таких умовах соціальні працівники виконують важливу місію - надають психологічну допомогу тим, хто переживає стрес і травми через війну, допомагають сім'ям, які втратили свої домівки й стали внутрішньо переміщеними особами, у реабілітації та адаптації. Співпрацюють з ветеранами війни, допомагаючи їм інтегруватися в цивільне життя після повернення з передової та загалом підтримують людей, які опинились у складних життєвих ситуаціях.

19:09 05.11.2023

Вірусний  гепатит А та його профілактика

В Україні зростає захворюваність на гепатит А. Зокрема на Вінниччині виявлено спалах вірусного гепатиту A, всього станом на 31.10.2023 зафіксовано 247 випадків, з лабораторно підтвердженим діагнозом – 207  пацієнтів, серед них 35 дітей, одужав 71 пацієнт. Випадки захворювання на вірусний гепатит А з 01.11.2023 зафіксовано в Івано-Франківській області. В інфекційній лікарні перебувають 7 людей – 4 дорослих і 3 дітей. На Львівщині за 9 місяців 2023 року зафіксовано 19 випадків захворювання на вірусний гепатит А. З них 5 – серед дітей до 17 років.

09:46 03.11.2023

Що таке "невидимі поранення" та як підтримати військових?

Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце — до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших.

11:51 30.10.2023

ДроваЄ

Філія «Зміївське лісове господарство» ДП «Ліси України» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2023/2024 років інформує щодо можливості реалізації деревини дров’яної НП для потреб територіальної  громади та пропонує звернутися безпосередньо у філію чи найближчі лісництва громади (за адресами, наведеними нижче) із заявою на придбання дров.

11:10 30.10.2023