У Сахновщинській громаді відбувся виїзний захід «Ярмарок вакансій та грантів» Харківського обласного центру зайнятості

22 листопада 2023 року заступник селищного голови Максим КАРПЛЮК взяв участь у виїзному заході організованому Харківським обласним центром зайнятості – ярмарку вакансій та грантів, яке відбулось в селі Огіївка. Метою заходу було інформування та консультування населення щодо можливостей працевлаштування та участі у розроблених Державною службою зайнятості програмах, таких як "Армія відновлення", "Ваучер на навчання", "Власна справа", "Грант для ветеранів та їх сімей" тощо.

16:00 23.11.2023

Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики

З 18 листопада проводиться Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. Цей тиждень спрямований нагадати людям про важливість правильного використання протимікробних препаратів. Недостатня поінформованість призводить до неправильного використання ліків, формування стійкості до  антибіотиків, появи та поширення захворювань, які можуть бути невиліковними та смертельними. Антибіотики – це група препаратів, які широко використовуються при лікуванні бактеріальних (не вірусних!) інфекцій. Основне завдання антибіотика в організмі людини –  знищити бактерію або припинити її розмноження.

08:18 23.11.2023

У Сахновщинській громаді відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада 2023 року, біля Сахновщинського будинку культури, на імпровізованому Майдані з тематичною символікою тих подій, створеною працівниками клубної системи, відбувся мітинг до Дня Гідності та Свободи під назвою "Заряджені гідністю та жагою свободи". Участь у ньому взяли заступник селищного голови Максим КАРПЛЮК, працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту, працівники Сахновщинської централізованої клубної системи, старшокласники.

20:27 21.11.2023

Майдан гідних, війна вільних: Україна відзначає 10-ту річницю Дня Гідності та Свободи

21 листопада, згідно з Указом Президента, в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це державне свято в українців пробуджує згадки про низку подій, що стали вирішальними в історії нашої країни – Помаранчеву революцію, що відбулася у 2004 р., та Революцію гідності – 2013-14 років.

14:58 21.11.2023

Увага! Оголошення про вакантну посаду!

Сахновщинська селищна рада Красноградського району Харківської області повідомляє про наявність вакантної посади провідного спеціаліста відділу матеріально-технічного забезпечення (спеціаліст з проведення публічних закупівель).

14:10 21.11.2023

Захищаючи Батьківщину загинув воїн з Сахновщинської громади - ЗУБ Олександр Олександрович

Надійшла трагічна звістка до Сахновщинської громади. 31 жовтня 2023 року біля населеного пункту Андріївка, Бахмутського району, Донецької області загинув наш земляк, житель села Аполлонівка, гранатометник протитанкового взводу роти вогневої підтримки, солдат - ЗУБ Олександр Олександрович, 2002 року народження. Олександр Олександрович загинув під час виконання бойового завдання. Виявивши стійкість та мужність, він став на захист своєї Батьківщини у такому молодому віці, й ціною власного життя, до останнього подиху боронив її кордони. Дякуємо молодому Герою за його подвиг! Царство Небесне та вічний спокій загиблому! Упокой Господи у царстві Божому душу нашого захисника, загиблого воїна, новопреставленого раба Божого Олександра! Прощання із загиблим захисником України відбудеться 18.11.2023 року. Розпочнеться воно об 11:30 з живого коридору Слави від початку й до центру села Аполлонівка. О 12:00 відбудеться поховання Героя. Слава нашим Героям! Слава Україні!

17:29 17.11.2023

У Сахновщинській громаді привітали працівників сільського господарства з професійним святом

17 листопада 2023 року з нагоди Дня працівників сільського господарства у приміщенні Сахновщинської селищної ради відбулись урочистості задля привітання з професійним святом аграріїв громади.

17:20 17.11.2023

Вони нас захищали: підпишіть петицію щодо присвоєння почесного звання "Герой України" (посмертно) загиблому захиснику Миколі ІЛЮШЕЧКІНУ

Закликаємо всіх підписати петицію №№22/204222-еп щодо присвоєння почесного звання "Герой України" (посмертно) нашому земляку, уродженцю села Огіївка Огіївського старостинського округу, військовослужбовцю ЗСУ 92 окремої механізованої бригади 22 мотопіхотного батальйону, мужньому захиснику Батьківщини, загиблому молодому Герою нашої громади – Миколі Миколайовичу ІЛЮШЕЧКІНУ! Загинув захисник України у віці 30 років 19-го березня 2023 року.

10:33 16.11.2023