Селищний голова провів зустріч-нараду з волонтерами громади та привітав їх з професійним святом

До Міжнародного дня волонтера, 5-го грудня, селищний голова провів зустріч-нараду з представниками місцевих волонтерських центрів та об’єднань. Володимир СУЄЦЬКИЙ привітав всіх з професійним святом, подякував за важку працю та внесок у наближення Перемоги. Присутні під час зустрічі обговорили плани на майбутнє, спрямовані на подальший розвиток та підтримку волонтерської діяльності в громаді.

10:16 06.12.2023

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради

5-го грудня 2023 року у малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО.

16:41 05.12.2023

У Сахновщинській громаді введено карантин через випадок захворювання корови на сказ. Що потрібно знати та як вберегтись від захворювання?

🔊 Як повідомляє Держпродспоживслужба, у селі Зелене Тавежнянського старостинського округу, 29 листопада, до ветеринарів звернулась місцева мешканка. Вона розповіла про симптоми, які спостерігала у своєї корови – агресивно поводилась, відмовлялася від їжі та постійно ревіла. Ветеринари обстежили тварину та виявили ознаки сказу. Незадовго після цього корова загинула, а експертиза підтвердила, що тварина була хвора на сказ.

10:52 01.12.2023

Зверніть увагу! Дотримання вимог природоохоронного законодавства стосовно збереження хвойних насаджень та порядку купівлі-продажу новорічних ялинок в період підготовки до нового 2024 року

Відповідно до вимог Лісового кодексу України, Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про природнозаповідний фонд України», на виконання Доручення Державної екологічної інспекції України від 22.11.2023 №1742, з метою дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2024 року, Сахновщинська селищна рада повідомляє про необхідність неухильного дотримання вимог природоохоронного законодавства стосовно збереження хвойних насаджень та порядку купівлі-продажу новорічних ялинок.   Керівників лісогосподарських підприємств, лісокористувачів, інших торговельних майданчиків, власників хвойних розплідників, організаторів проведення ярмарок попереджаємо про дотримання вимог природоохоронного законодавства та вжиття відповідних заходів реагування щодо попередження незаконних дій під час реалізації ялинок.

10:39 30.11.2023