Дві війни, одне серце частина 2. Інтерв’ю  99- річного ветерана  Другої світової війни

Павло Максимович БУКЛЕЙ – 99-річний героїчний ветеран Другої світової війни, який у 17 років став на захист рідної землі та відвоював Перемогу. Бравши участь у боях за міста та села Харківської області, включаючи території сьогочасної Сахновщинської громади, він дійшов до Берліна, зустрів Перемогу в Празі та продовжив воювати до 1948 року. Пройшов шлях від нічого ненавченого юного 17-річного солдата до професійного танкіста. Він здобув звання старшина, десятки орденів і медалей та вічну шану від людей.

16:31 15.11.2023

Депутатське звернення щодо змін умов обігу земель сільськогосподарського призначення з 2024 року

На пленарному засіданні ХХХVII (позачергової) сесії депутати обговорили ініційоване депутатом КУЩОМ К.О. звернення до Президента, Верховної Ради та уряду щодо змін умов обігу земель сільськогосподарського призначення з 2024 року. Ця ініціатива отримала одностайну підтримку депутатів. Згідно з цим було прийнято звернення наступного змісту:

15:14 14.11.2023

Відбудеться видача гуманітарної допомоги

15 листопада (середа) 2023 року здійснюватиметься видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування для ВПО (внутрішньо переміщених осіб), людей з інвалідністю 1 та 2 групи, особам віком 80+.

09:30 14.11.2023

Здорове харчування для дітей: особливості та поради для батьків

Раціон харчування для здоров’я дитини відіграє надзвичайно важливу роль, адже саме з їжі зростаючий організм бере необхідні поживні речовини. Тому важливо щодня формувати збалансоване меню, особливо зараз, коли діти навчаються за дистанційною формою (вдома) та майже цілий день знаходяться без догляду дорослих. Необхідно навчити дитину самостійно розуміти базові властивості продуктів та обирати більш корисні, якісні та здорові варіанти. Важливо прищепити дитині здоровий інтерес до їжі, допомогти їй зрозуміти, які продукти їй смакують, давати вибір і підтримувати ініціативу. Так батьки закладуть основи здорової харчової поведінки і знизять ризик її розладів у майбутньому

14:28 10.11.2023

Поради батькам. Особиста гігієна – запорука здоров’я

Загалом, гігієна відноситься до ряду практик, які зберігають і захищають здоров’я від хвороб. А особиста гігієна, навпаки, стосується підтримання чистоти тіла. Навчання дітей правилам особистої гігієни є одним з першочергових завдань усіх батьків. Ці навички має набути кожна дитина шляхом систематичного виховання з боку батьків.

14:24 10.11.2023

Відбулось засідання XXXVIІ позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VIIІ скликання

10 листопада 2023 року у великому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулось засідання XXXVIІ позачергової сесії VІІІ скликання під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО.  У засіданні участь взяли 24 депутати, керівники комунальних підприємств, керівники структурних підрозділів, представники правоохоронних органів.

14:04 10.11.2023

У Сахновщинській громаді привітали працівників культури з професійним святом

З початком війни культурна сфера Харківщини сильно постраждала від дій окупантів, що вплинули на її функціонування та розвиток. У важкий час кровопролитної війни працівники культури роблять все можливе та неможливе задля збереження культурної спадщини українського народу. Підтримка наших творчих людей у цей нелегкий час дуже важлива і цінна.

14:18 09.11.2023

Підпишімо петицію щодо присвоєння почесного звання "Герой України" (посмертно) загиблому захиснику Віктору СТЕПАНЕНКУ

Закликаємо всіх підписати петицію щодо присвоєння почесного звання "Герой України" (посмертно) нашому земляку, уродженцю села Шевченкове Тавежнянського старостинського округу, добровольцю, який став на захист нашої держави з перших днів війни, гранатометнику, мужньому захиснику Батьківщини, загиблому молодому Герою нашої громади – Віктору СТЕПАНЕНКУ! Віктор загинув у віці 24 роки 3-го вересня 2022 року.

14:14 09.11.2023

Привітання Володимира СУЄЦЬКОГО з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада Україна відзначає професійне свято тих, хто присвятив себе благородній місії: відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу – День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

11:14 09.11.2023

У межах кампанії «Ти як?» розповідається, як комунікувати з дитиною у період стресових подій

Необхідно зважати, що за таких умов здатність дитини навчатися може знижуватися: вона може гірше сприймати та запам’ятовувати нову інформацію, бути більш емоційною, менш зібраною та уважною.

16:38 08.11.2023