Профілактика отруєння грибами

Щороку в Україні фіксується до 200 випадків отруєння дикорослими грибами. На жаль, нерідко отруюються діти. Унаслідок отруєння грибами минулого року померли 21 дорослий і 5 дітей.

15:26 25.10.2023

На Харківщині посилюють роботу психологічних служб

Заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська зазначила, що в регіоні продовжують реалізовувати заходи в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», котру ініціювала перша леді України Олена Зеленська.

11:26 25.10.2023

У Сахновщинській громаді відбувся благодійний ярмарок «Зігрій солдата!» на підтримку ЗСУ

21 жовтня 2023 року, на центральній площі селища Сахновщина, відбувся традиційний осінній благодійний ярмарок під символічною назвою "Зігрій солдата!" Головною метою заходу було не лише забезпечити жителів громади сільськогосподарською продукцією за зниженими цінами, але й збір коштів для закупівлі тканини для пошиття зимової форми нашим захисникам.

21:43 23.10.2023

Загинув захисник із Сахновщинської громади на Донецькому напрямку

16.10.2023 року, гідно виконуючи свій військовий обов’язок, вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність при стримуванні збройної агресії російської федерації, загинув наш земляк, житель села Гришівка, старший стрілець-оператор штурмового батальйону, солдат – ЗАЙЦЕВ Роман Валерійович, 1988 року народження. Помер Герой в лікарні від отриманих поранень.

09:54 23.10.2023

Програма «ВідновиДІМ»: допомога у відбудові пошкоджених будівель

Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої - фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.

08:16 20.10.2023

Молодь в дії: у Сахновщинському будинку культури за ініціативи молоді відбувся молодіжний форум «Створення молодіжного простору в громаді»

17 жовтня о 14:00 у Сахновщинському будинку культури відбувся молодіжний форум під назвою «Створення молодіжного простору в громаді». Участь у молодіжному заході взяли: селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ, заступник селищного голови Олександр КОБА, депутат Сахновщинської селищної ради Карен ГЕВОРКЯН, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, молодь громади. Також на захід для проведення цікавої лекції для молоді були запрошені досвідченні у сфері молодіжної політики гості – голова обласної філії АМЦУ «Мережа Молодіжних Хабів Харківщини», куратор молодіжного центру «ХАБ [КОМОРА]» Олексій ШАПОВАЛОВ та представник секретаріату Української Асоціації Молодіжних Рад, голова Первомайської молодіжної ради Арсеній ШОПІН.

16:56 19.10.2023

Відбулося пленарне засідання ХXXVI чергової сесії Сахновщинської селищної ради VIIІ скликання

19 жовтня 2023 року у великому залі Сахновщинської селищної ради відбулось пленарне засідання ХXXVI сесії VІІІ скликання під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО.  У засіданні участь взяли 21 депутат, керівники комунальних підприємств, керівники структурних підрозділів, представники правоохоронних органів.

15:56 19.10.2023

Почесний громадянин Сахновщини Іван КОЗИРОД відзначив 100-річний ювілей

З нагоди ювілею почесного громадянина Сахновщини, нашого земляка, талановитої людини, яка зробила вагомий внесок в наш рідний край - Івана Івановича КОЗИРОДА, інформаційний відділ Сахновщинської селищної ради підготував короткі біографічні відомості та посилання на інтерв’ю з ним. Кожен, хто любить свою Батьківщину, повинен знати творців її історії!

08:34 19.10.2023